top of page

"Rubí" – Odcinek 42: Drogie prezenty

W 42. odcinku telenoweli "Rubi": Yago obdarowuje Rubí prezentami i zabiera ją na przejażdżkę. Héctor przyjeżdża po żonę. Sonia urządza awanturę Yago. Alejandro każe Rubí wrócić do męża. Emisja 1 marca 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 42:


Yago obdarowuje Rubí prezentami i zabiera ją na przejażdżkę. W tym czasie przyjeżdża po żonę Héctor. W Cancun spotyka się z Elisą. Ta płacze i żali się na Genaro. Postanawia jednak walczyć o męża. Sonia po tym jak dowiaduje się, że Rubí mieszka z Yago, urządza jej awanturę.


Alejandro chce wziąć udział w konkursie medycznym. Arturo wynajmuje detektywa, by odszukał Lilię, jego dawną miłość. Paco słyszy, że Lola dostała pieniądze od Rubí. Grozi, że powie o tym donii Refugio. Alejandro każe Rubí wrócić do męża.Genaro zleca przygotowanie dokumentów rozwodowych.


Emisja w piątek 1 marca o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
2147 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page