top of page

"Rubí" – Odcinek 43: Cena prawdy

W 43. odcinku telenoweli "Rubi": Sofia dowiaduje się, że ojcem Luisa jest Genaro. Maribel w tajemnicy jedzie do Cancún. Emisja 4 marca 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 43:


Héctor czuje żal do swojego chrzestnego, który bezprawnie przejął jego majątek. Donia Elisa odkrywa, że Rubí przekazuje komuś pieniądze. Elisa chce na jakiś czas pozostać w domu Héctora. Proponuje synowej rozejm. Ignacio musi coraz częściej pomagać Carli, która ma poważne kłopoty z pamięcią.


Elisa nie godzi się na podpisanie dokumentów rozwodowych. Jednak Genaro przekonuje ją, że i tak do niej nie wróci. Héctor mówi Rubí, że są zmuszeni ograniczyć wydatki. Kobieta jest tym przerażona. Sofia dowiaduje się, że ojcem Luisa jest Genaro. Maribel w tajemnicy jedzie do Cancún.Refugio chce odwiedzić Rubí. Do żony Héctora przychodzi też Maribel.


Emisja w poniedziałek 4 marca o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
1325 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV