top of page

"Rubí" – Odcinek 44: Konfrontacja

W 44. odcinku telenoweli "Rubi": Don Arturo dowiaduje się, że jego córka pojechała do Cancún. Rubí śmieje się z kalectwa swojej dawnej przyjaciółki. W obronie Maribel staje Donia Elisa. Emisja 5 marca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 44:


Maribel policzkuje Rubí. Don Arturo dowiaduje się, że jego córka pojechała do Cancún. Rubí śmieje się z choroby swojej dawnej przyjaciółki. W obronie Maribel staje Donia Elisa. Cristina i Cayetano ustalają datę ślubu. Héctor stara się przekonać chrzestną, by zgodziła się na rozwód.


Rubí chce się zemścić na teściach. Grozi Elisie, że jeśli jej małżeństwo się rozpadnie, ona się zemści. Maribel wyznaje Héctorowi, że chciałaby go odzyskać.


Luis widzi swojego ojca całującego donię Elisę.


Emisja we wtorek 5 marca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
1219 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page