top of page

"Rubí" – Odcinek 45: Wspólne wyjście

W 45. odcinku telenoweli "Rubi": Maribel i Alejandro przychodzą razem na otwarcie szpitala. Emisja 6 marca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 45:


Genaro wyznaje Luisowi, że Elisa jest jego żoną. Opowiada mu historię swojego życia. Chłopak jest wściekły. Genaro boi się, że wyzna wszystko Lilii. Rubí stara się go przekonać, by nie mówił nic matce. Luis ma też żal do Sofii, że nie powiedziała mu nic o drugiej żonie ojca. Na otwarcie szpitala przychodzą razem Maribel i Alejandro.


Genaro cieżko choruje. Musi przejść operację. Niezbędna jest transfuzja krwi, ale jego grupa krwi jest bardzo rzadka. Dawcą mógły być Luis. Dlatego wszyscy go szukają. Arturo żąda od Maribel posłuszeństwa. Córka wyznaje, że nie potrzebuje jego pomocy. Pijany Luis nie może oddac krwi.Maribel namawia ojca, który ma taką samą grupę krwi co Genaro. Obiecuje, że jeśli się poświęci, ona wróci z nim do Meksyku.


Emisja w środę 6 marca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
1742 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page