top of page

"Rubí" – Odcinek 46: Nad przepaścią

W 46. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí boi się, że po śmierci Genaro cały majątek przejmie któraś z jego żon. Trwają poszukiwania krwiodawcy dla Genaro. Emisja 7 marca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 46:


Elisa policzkuje Lilię. W obronie matki staje Luis, który mówi Elisie, że Lilia również jest żoną Genera, a nie kochanką. Rubí boi się, że w przypadku śmierci Genara, cały majątek przejmie któraś z jego żon. Lorena wyznaje Saulowi, że go nie kocha i spotyka się z kimś innym. Saul domyśla się, że jest to Paco.


Trwają gorączkowe poszukiwania osoby, która mogłaby oddać krew dla Genaro. Rubí zarzuca Maribel, że ta próbuje odbić jej męża. Z tego powodu Arturo robi Rubí awanturę. Broni ją Héctor. W tej sytuacji Arturo rezygnuje z oddania krwi.Genaro wyznaje Ignaciowi, że Luis nie jest jego synem.


Emisja w czwartek 7 marca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
1575 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page