top of page

"Rubí" – Odcinek 47: Pocałunek Maribel i Héctora

W 47. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí widzi, jak Héctor całuje się z Maribel. W ramach przeprosin dostaje od męża kosz kwiatów. Maribel postanawia nie walczyć już dłużej o Héctora. Emisja 8 marca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 47:


Rubí widzi jak Héctor całuje się z Maribel. W ramach przeprosin dostaje od męża kosz kwiatów. Maribel postanawia, że nię bedzie już walczyć o Héctora. Lorena rozstaje się z Saulem. Alejandro poważnie myśli o związku z Sonią. Arturo stara się wytłumaczyć Lilii, dlaczego dawniej ją zostawił.


Ignacio prosi Luisa, żeby miał wiecej wyrozumiałości dla chorego ojca. Don Arturo przyznaje się przed córką, że starał się doprowadzić do bankructwa firmę Genaro. Rubí podsłuchuje rozmowę między Genero a Ignacio dotyczacą ojca Luisa. Sonia przekonuje Pietrasantę, że nie zdobędzie on nigdy Rubí, bo ona kocha Alejandra.Pietrasanta zjawia się w domu Rubí i Héctora.


Emisja w piątek 8 marca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
1385 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page