top of page

"Rubí" – Odcinek 48: Wrobiony w kradzież

W 48. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí podrzuca Cayetano drogi naszyjnik. Później udaje zdziwioną, gdy ten zostaje aresztowany. Emisja 11 marca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 48:


Alejandro zaczyna rozumieć, że choroba jego matki jest dużo poważniejsza niż sądził. Elisa cierpi, kiedy widzi męża z Lilią. Maribel opowiada Elisie o zemście Arturo. Pietrasanta nie poddaje się i nadal uwodzi Rubí. Lorena nie przyznaje się rodzicom do swojego zwiazku z Paco.


Genaro wyznaje Elisie, że pozostał przy niej przez lata ze względu na Héctora. Kobieta postanawia nie dać mężowi nigdy rozwodu. Rubí podrzuca Cayetano drogi naszyjnik. Później udaje zdziwioną, gdy ten zostaje aresztowany.Podpis Alejandro, figurujący na zamówieniach sprzętu medycznego, został uznany za oryginalny.


Emisja w poniedziałek 11 marca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
1987 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV