top of page

"Rubi" – Odcinek 5: Romantyczny wyjazd

W 5. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí mówi siostrze, że zakochała się w Alejandrze. Héctor otrzymuje ofertę pracy w Nowym Jorku. Chce oświadczyć się Maribel w Valle del Bravo. Pancha widzi, jak Rubí przytula się do Héctora. Emisja 10 stycznia 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 5:


Rubí wyznaje siostrze, że zakochała się w Alejandrze. Tymczasem młody lekarz zaczyna pracę w szpitalu Buenaventura. Maribel odwiedza Refugio i prosi ją, by pozwoliła Rubí na weekendowy wyjazd nad jezioro. Héctor otrzymuje ofertę pracy w Nowym Jorku. Chce oświadczyć się Maribel podczas ich wyjazdu do Valle del Bravo.


W centrum handlowym spotyka Rubí, która pomaga mu wybrać pierścionek zaręczynowy dla ukochanej. Marco składa regularne wizyty Refugio. Lola sugeruje, aby Cristina poczęstowała lekarza herbatą i kulturalnie z nim porozmawiała. Przy wsiadaniu do łodzi Maribel ma wypadek. Pancha jest świadkiem tego, jak Rubí przytula się do Héctora. Alejandro zaprasza Rubí do luksusowej restauracji nad jeziorem.
Elisa informuje Maribel o planowanym wyjeździe Héctora do pracy w Nowym Jorku.


Emisja w środę 10 stycznia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
250 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page