top of page

"Rubí" – Odcinek 50: Wyznanie miłości

W 50. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí może zapaść w śpiączkę. Alejandro wyznaje Maribel, że nadal kocha Rubí. O wypadku dowiaduje się Héctor. Emisja 13 marca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 50:


Rubí nadal jest nieprzytomna. Jeśli szybko nie odzyska przytomności, może zapaść w śpiączkę. Alejandro, który obwinia się o wypadek, jest załamany. Wyznaje Maribel, że nadal kocha Rubí. Słyszy to Sonia.


Luis przez ojca nadużywa alkoholu. Nie chce słuchać tłumaczeń matki, że Genaro nie jest jego ojcem. O wypadku dowiaduje się Héctor. Między nim a Alejandro dochodzi do awantury. W obecności obu mężczyzn Rubí odzyskuje przytomność.Yago gwałci Sonię. Okazuje się, ze Cristina jest w ciąży.


Emisja w środę 13 marca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
2324 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV