top of page

"Rubí" – Odcinek 51: Cena godności

W 51. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí nie chce być kochanką Yago. Intryga Bermudeza sprawia, że Alejandro dostaje zakaz wstępu na teren szpitala. Emisja 14 marca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 51:


Rubí nie chce być kochanką Yago. Elisa nadal nie godzi się na rozwód z Genaro. Intryga Bermudeza sprawia, że Alejandro dostaje zakaz wstępu na teren szpitala.


Cristina cieszy się tym, że jest w ciąży. Martwi się jednak sytuacją Cayetana, który przebywa w więzieniu. Rubí odwiedza Alejandra.Arturo godzi się finansować badania Alejandra.


Emisja w czwartek 14 marca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
2100 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Opmerkingen


Najnowsze

Polecamy w TV