top of page

"Rubí" – Odcinek 52: Niewinny

W 52. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí chce urządzić wielkie przyjęcie. W ten sposób żona Héctora zamierza pokazać, jak bardzo jest bogata. Emisja 15 marca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 52:


Paco traci pracę. Ojciec Loreny wyrzuca go za to, że spotyka się z jego córką. Refugio dowiaduje się, że Cristina spodziewa się dziecka.


Maribel i Lorena podstępem doprowadzają do zdemaskowania spisku Bermudeza. Alejandro zostaje więc przywrócony do pracy i może kontynuować swoje badania naukowe.Rubí chce urządzić wielkie przyjęcie. W ten sposób żona Héctora zamierza pokazać, jak bardzo jest bogata.


Emisja w piątek 15 marca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
1921 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page