top of page

"Rubí" – Odcinek 53: "To jej wina"

W 53. odcinku telenoweli "Rubi": Alejandro przekazuje Rubí informacje o śmierci jej matki. Cristina dowiaduje się, że matka przed śmiercią spotkała się z Rubí. Emisja 18 marca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 53:


Lorena kłóci się z rodzicami, następnie postanawia odejść z domu. Paco kupuje Cristinie bilet do Cancún. Dzięki temu będzie ona mogła spotkać się z ukochanym. Marco odwiedza w więzieniu Cayetano. Maribel spędza wieczór z Alejandro. Rubí namawia Elisę, by ta zgłosiła policji, że jej mąż jest bigamistą.


O tym, że Cristina jest w ciąży, dowiaduje się Donia Lola. Donia Refugio, po tym jak straciła przytomność, w ciężkim stanie trafia do szpitala. Alejandro przekazuje Rubí informacje o śmierci jej matki. Elisa chce, by Genaro wyprowadził się z domu. Maribel próbuje wytłumaczyć Héctorowi, że żona nim manipuluje.Cristina dowiaduje się, że matka przed śmiercią spotkała się z Rubí.


Emisja w poniedziałek 18 marca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
1803 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page