top of page

"Rubí" – Odcinek 54: Coraz bliżej siebie

W 54. odcinku telenoweli "Rubi": Pogrzeb donii Refugio odbywa się w dniu, w którym Cristina planowała swój ślub z Cayetano. Alejandro zabiera Maribel na kolację. Emisja 19 marca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 54:


Pogrzeb donii Refugii odbywa się w dniu, w którym Cristina planowała swój ślub z Cayetano. Nie pozwala ona uczestniczyć Rubí w ceremonii. Uważa, że matka umarła właśnie przez nią. Victoria odwiedza Cayetano.


Rubí zdobywa zaufanie Lilli. Dzięki temu wcześniej zna plany Genaro. Alejandro i Maribel zbliżają się do siebie. Paco chce porozmawiać z rodzicami Loreny. Zamierza poprosić ich o wyrozumiałość dla decyzji córki. Prosi on Lorenę o rękę. Genaro dowiaduje się, że Arturo jest ojcem Luisa. Cristina czuje się bardzo samotna.Alejandro zabiera Maribel na kolację. Spotykają Sonię.


Emisja we wtorek 19 marca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
3013 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV