top of page

"Rubí" – Odcinek 55: Porywy miłości

W 55. odcinku telenoweli "Rubi": Maribel zwierza się Panchy, że zakochała się w Alejandrze. Jasnowidz Jorge mówi Rubí, że musi się zmienić, aby mogła odzyskać Alejandra. Emisja 20 marca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 55:


Elisa chce wycofać doniesienie o bigamii, jakie złożyła na Genara. Na policji dowiaduje się, że nie jest to możliwe, gdyż sprawa jest już w toku. Genaro dostaje wezwanie do prokuratury. Podejrzewa, że za donosem stoi Arturo. Maribel zwierza się Panchy, że zakochała się w Alejandrze.


Rubí szykuje imprezę w hotelu, na którą zaprosiła bardzo wielu gości. Héctor jest zły, twierdzi, że żona marnotrawi pieniądze. Cayetano będzie musiał spędzić w wiezieniu pięć lat. Prosi Cristinę, by znalazła sobie innego mężczyznę. Ta wyznaje ukochanemu, że spodziewa się dziecka. Genaro zostaje aresztowany.Jasnowidz Jorge mówi Rubí, że prawdziwego szczęścia zaznałaby przy Alejandrze. By mogła odzyskać ukochanego, musi się zmienić.


Emisja w środę 20 marca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
1866 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page