top of page

"Rubí" – Odcinek 56: Klęska imprezy Rubí

W 56. odcinku telenoweli "Rubi": Znakomite samopoczucie Rubi psuje pojawienie się Maribel i Loreny. Zarzucają jej, że wyszła za mąż dla pieniędzy. Emisja 21 marca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 56:


Rubí mówi Alejandrowi, że Sonia mu grozi grozi. Ten prosi żonę Héctora, by dała mu spokój. Aresztowany Genaro przyznaje się do winy. Lilia nie chce z nim już być. Elisa przeprasza męża. Héctor nie idzie na przyjęcie organizowane przez żonę. Wszyscy są zaskoczeni, że Rubí jest sama. Jej znakomite samopoczucie psuje pojawienie się Maribel i Loreny.


Sonia i Alejandro znowu są razem. Z tego powodu Maribel jest załamana. Goście zarzucają Rubí, że wyszła za mąż dla pieniędzy. Ta wyprasza wszystkich z przyjęcia.Yago składa jej propozycję wspólnego wyjazdu do Włoch. Rubí mówi, że zgodzi się jeśli obieca, że się z nią ożeni.


Emisja w czwartek 21 marca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
2271 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page