top of page

"Rubí" – Odcinek 58: Igranie z losem

W 58. odcinku telenoweli "Rubi": Alejandro zostaje milionerem. Jasnowidz ostrzega Rubí, że przyczyni się ona do czyjejś śmierci. Emisja 25 marca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 58:


Alejandro decyduje się oświadczyć Soni. Przyjaciele niepokoją się o Luisa, który bardzo przeżywa to co dzieje się w jego rodzinie. Rubí nudzi życie u boku Héctora.


Maribel ciężko znosi obecność Alejandra, w którym jest zakochana. Lorena kończy swoje studia w Hiszpanii. O rękę Cristiny stara się Marco. Alejandro zostaje milionerem.Jasnowidz ostrzega Rubí, że przyczyni się ona do czyjejś śmierci. Ona ignoruje te słowa


Emisja w poniedziałek 25 marca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
3623 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV