top of page

"Rubi" – Odcinek 6: Obawy Maribel

W 6. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí i Alejandro spędzają ze sobą romantyczny wieczór. Maribel boi się, że Héctor ma zamiar ją porzucić. W odpowiednim momencie Héctor wręcza kochanej pierścionek zaręczynowy. Emisja 11 stycznia 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 6:


Rubí i Alejandro spędzają ze sobą romantyczny wieczór. Mężczyzna pyta Rubí, czy kochałaby go tak samo, gdyby nie miał pieniędzy. Wkrótce dziewczyna odwiedza Alejandra w jego mieszkaniu. Maribel boi się, że Héctor ma zamiar ją porzucić. W odpowiednim momencie Héctor wręcza kochanej pierścionek zaręczynowy.


Maribel mówi ojcu, że wychodzi za mąż. Do Valle del Bravo przyjeżdża Genaro. Dowiedziawszy się o tym, że Maribel jest niepełnosprawna, odradza Héctorowi małżeństwo z kaleką. Marco pozwala Refugii wrócić do pracy.
Lorena przystaje na propozycję Saula, by pracowali na zajęciach w tej samej grupie.


Emisja w czwartek 11 stycznia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
280 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page