top of page

"Rubí" – Odcinek 60: Ślub Soni i Alejandra

W 60. odcinku telenoweli "Rubi": Alejandro żeni się z Sonią. Rubí wpada z tego powodu w rozpacz. Emisja 27 marca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 60:


Alejandro żeni się z Sonią. Dowiaduje się o tym Rubí, która wpada z tego powodu w rozpacz. Elisa wyznaje, że darzy uczuciem Artura. Cristina chce związać się z Marco. Genaro wyznaje Lili, że ich syn jest alkoholikiem. Rubí decyduje się na powrót do męża. Elisa nie chce już wiązać się z Genaro. Marco ma za złe Alejandrowi, że nawet po ślubie nie przestaje myśleć o Rubí.Paco namawia Maribel na spotkanie z Luisem.


Emisja w środę 27 marca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
2115 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page