top of page

"Rubí" – Odcinek 61: Nieuleczalna choroba

W 61. odcinku telenoweli "Rubi": Héctor cierpi z powodu bólu pleców. Rubí prosi Alejandra o pomoc. Emisja 28 marca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 61:


Sonia zauważa przewrócone zdjecie ślubne. Ma złe przeczucia. Héctor cierpi z powodu bardzo silnych bólów pleców. Nie może się w ogóle poruszać. Rubí zabiera męża do szpitala i prosi Alejandra o pomoc. Lila obawia się, że Luis może się zakochać w Maribel. Wraz z Genaro zamartwiają się problemem syna z alkoholem. Luis okrada Paco.Okazuje się, że Héctor cierpi na nieuleczalną chorobę kręgosłupa. Rubí chce poświęcić się opiece nad mężem.


Emisja w czwartek 28 marca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
3629 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page