top of page

"Rubí" – Odcinek 62: Pomocna dłoń

W 62. odcinku telenoweli "Rubi": Maribel spędza wieczór z Luisem, który zgadza się dla niej na odwyk. Cayetano zostaje warunkowo zwolniony. Emisja 29 marca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 62:


Cayetano dostaje warunkowe zwolnienie. Rubí idzie na obiad z Yago, który obdarowuje ją wisiorkiem z rubinem. Héctor rozpoczyna rehabilitację. Nie chce być ciężarem dla żony, dlatego myśli o rozwodzie. Maribel spędza cały wieczór z Luisem, który postanawia dla niej iść na odwyk. Cayetano szuka pracy.Rubí mówi Soni, że Maribel kocha się w Alejandrze. Sonia jest bardzo zaskoczona.


Emisja w piątek 29 marca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
2762 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page