top of page

"Rubí" – Odcinek 63: Na polowaniu

W 63. odcinku telenoweli "Rubi": Yago nadal stara się zdobyć Rubí, a Héctor jest coraz bardziej zazdrosny i coraz gwałtowniej to okazuje. Emisja 1 kwietnia 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 63:


Pietrasanta wciąż stara się zdobyć Rubi. Hector coraz gwałtowniej okazuje zazdrość o żonę. Małą Fernanditą zajmują się Donia Lola i Paco. Córka Genara, Naty, jest zainteresowana Paco. Rubi oświadcza Soni, że spędziła noc z Alejandro. Ten odwiedza Rubi i zakazuje jej zbliżać się do żony.Rubi daje się namówić Yago na wspólny wieczór. Alejandro zastaje ich razem w hotelu.


Emisja w poniedziałek 1 kwietnia o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
1319 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV