top of page

"Rubí" – Odcinek 64: Alejandro ratuje Rubí

W 64. odcinku telenoweli "Rubi": Alejandro jest przekonany, że Yago chce zgwałcić Rubí. Między mężczyznami dochodzi do bójki. Rubí uderza Pietrasantę wazonem. Emisja 2 kwietnia 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 64:


Alejandro dociera do apartamentu Yago, przekonany, że ten chce zgwałcić Rubi. W trakcie bójki obu mężczyzn, Rubi uderza Yago wazonem. Saul proponuje Sofii randkę. Genaro wspiera przybranego syna w walce z alkoholizmem. Cayetano wychodzi z więzienia, ale nie odwiedza Cristiny.Luis zakochuje się w Maribel.


Emisja we wtorek 2 kwietnia o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
1046 wyświetleń0 komentarzy

Kommentarer


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page