top of page

"Rubí" – Odcinek 66: Powrót do Meksyku

W 66. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí mówi Alejandrowi, że Yago nie był jej kochankiem. Żona Héctora chce być teraz dobrą małżonką. Elisa nie potrafi wybrać między Genarem a Arturem. Emisja 4 kwietnia 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 66:


Sofia widzi, jak Luis z czułością traktuje Maribel. W kobiecie rodzi się zazdrość. Rubí mówi Alejandrowi, że Yago nigdy nie był jej kochankiem. Lilia po przeprowadzce do Genaro tęskni za córką. Żona Héctora postanawia się zmienić. Chce być już przykładną małżonką. Elisa nie potrafi wybrać między Genarem a Arturem.


Maribel męczy związek z Luisem. Uświadamia sobie bowiem, że wciąż kocha Alejandra. Cristina przyjmuje oświadczyny Marco. Héctor wraca z leczenia, na którym przebywał w Australii.Sonia mówi Hectorowi, że Yago zlecił pobicie Alejandra z powodu Rubí.


Emisja w czwartek 4 kwietnia o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
3214 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV