top of page

"Rubí" – Odcinek 67: Wypadek Soni

W 67. odcinku telenoweli "Rubi": Podczas kłótni z Rubí dochodzi do wypadku, w którym ucierpi Sonia. Emisja 5 kwietnia 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 67:


Marco namawia Maribel na związek z Luisem. Rubí przypadkiem spotyka swoją siostrzenicę, Fernandę. Uroda dziewczynki robią na niej ogromne wrażenie. Arturo prosi Elisę o rękę. Ta jednak odmawia. Lekarze zdejmują Alejandrowi gibs. Okazuje się, że jego ręka jest sprawna i będzie mógł w przyszłości operować.


Héctor chce policzyć się z Yago. Okazuje sie, że ten wyjechał i zerwał wszelkie kontakty biznesowe. Arturo zabrania Luisowi zbliżać się do jego córki i wyrzuca go z domu. Maribel jest zła na ojca. Rubí chce poznać nowego wspólnika męża. Lucio Montemayor każe jej umówiec się na spotkanie. Alejandro wyznaje żonie Héctora, że to Sonia powiedziała mu o Yago.Podczas kłótni z Rubí Sonia ma wypadek.


Emisja w piątek 5 kwietnia o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
3754 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page