top of page

"Rubí" – Odcinek 68: Alejandro rozpacza po śmierci Soni

W 68. odcinku telenoweli "Rubi": Po wypadku kawałek szkła wbija się Soni w szyję. Kobieta umiera. Rubí jest przerażona. Obawia się oskarżenia o morderstwo. Emisja 8 kwietnia 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 68:


Po niefortunnym wypadku kawałek szkła wbija się Sonii w szyję. Kobieta umiera. Świadkami całego zajścia są Celia i Carla. Rubí jest przerażona. Obawia się, że zostanie oskarżona o morderstwo. Alejandro jest zrozpaczony. Dopiero przy trumnie żony dowiaduje się, że była ona w ciąży.


Tymczasem Celia żąda od Rubí pieniędzy za milczenie. Naty wyznaje rodzicom, że kocha Paco. Lilia decyduje się wyjawic Luisowi i Maribel prawdę o ich pokrewieństwie.Do Meksyku przyjeżdża Lorena. Zatrzymujue się u Maribel.


Emisja w poniedziałek 8 kwietnia o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
4238 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV