top of page

"Rubí" – Odcinek 69: W potrzasku

W 69. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí stara się odzyskać broszkę. Marco oświadcza się Cristinie. Rubí i Héctor poznają hrabiego Lucio de Aragon. Emisja 9 kwietnia 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 69:


Rubí stara się odzyskać broszkę, którą dała pani Carli. Marco oświadcza się Cristinie. Arturo pomaga finansowo firmie Genara, ratując ją przed bankructwem. Genaro podejrzewa, że Arturo robi to tylko ze względu na Elisę. Już po raz drugi Alejandro otrzymauje nagrodę za zasługi w dziedzinie medycyny.


Maribel dowiaduje się, że ufundował ją jej ojciec. Alejandro decyduje się przyznawać nagrody młodym uzdolnionym lekarzom. Rubí i Héctor poznają hrabiego de Aragon Lucio i jego rzeczniczkę Elenę Navarro.Cayetano szuka pracy. Trafia do pracowni projektanckiej Loreto.


Emisja we wtorek 9 kwietnia o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
2710 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page