top of page

"Rubi" – Odcinek 7: Héctor grozi Rubi śmiercią!

W 7. odcinku telenoweli "Rubi": Héctor przysięga Rubí, że jeśli spała z Alejandrem, to słono za to zapłaci. Maribel i Alejandro całują się, a Carla odkrywa swoją prawdziwą tożsamość. Emisja we wtorek 9 marca 2021 roku o godz. 13:55 w TV4.

ODCINEK 7:

Alejandro mówi Héctorowi, że spał z Rubí. Rubi udaje obrażoną i zacyzna dyskredytować Alejandra. Héctor wierzy żonie, ale dodaje, że jeśli dowie się, że to, co powiedział jego były przyjaciel jest prawdą, to zabije ją.Alejandro szuka pocieszenia w ramionach Sonii. Obiecuje, że już więcej nie będzie szukał Rubi. Carla ma obsesję na punkcie Rubí do tego stopnia, że ​​chce się ubierać tak jak ona i naśladować ją w gestach. Héctor towarzyszy Rubí w pokazie mody Lucasa, jest zirytowany faktem, że mężczyzna bezwstydnie flirtuje z jego żoną.Maribel upija się i całuje Alejandra.


Emisja we wtorek 9 marca o godz. 13:55 w TV4


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2020; Reżyseria: Carlos Cock Marín; Występują: Camila Sodi, José Ron, Jorge Salinas, Rodrigo Guirao, Kimberly Dos Ramos, Ela Velden, Mayrín Villanueva, Tania Lizardo, Marcus Ornellas i inni.410 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page