top of page

"Rubi" – Odcinek 7: Zerwanie

W 7. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí informuje Alejandra, że pójdzie do łóżka wyłącznie z tym mężczyzną, którego zechce na męża. Héctor zapewnia Arturo, że będzie dobry dla Maribel. Arturo zgadza się na ich ślub. Emisja 12 stycznia 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 7:


Rubí informuje Alejandra, że pójdzie do łóżka wyłącznie z tym mężczyzną, którego zechce na męża. Héctor rozmawia z Arturo. Zapewnia, że będzie dobry dla Maribel. Arturo zgadza się na ich ślub. Jednak wuj Héctora, Genaro, wciąż protestuje przeciwko temu związkowi. Cristina oddaje Marcowi część długu. Héctor mówi Arturowi i Maribel, że Alejandro nie ma pieniędzy, a studia skończył dzięki stypendium. Arturo przekazuję tę informację Rubí i dziewczyna zrywa znajomość z Alejandrem.


Oskarża go o okłamywanie jej i podszywanie się pod człowieka zamożnego. Paco sądzi, że Saul pragnie tylko przespać się z Loreną. Ostrzega więc przed nim dziewczynę. Elisa mówi Maribel, że będzie traktować ją jak własną córkę. Prosi też Héctora, żeby wyjawił narzeczonej prawdziwą przyczynę niezadowolenia Genara. Ukochana niania Maribel, Pancha, informuje podopieczną, że pojedzie za nią nawet do Nowego Jorku. Po tym jak Rubí mówi matce, dlaczego rzuciła Alejandra, między kobietami wybucha kłótnia. Refugio traci przytomność. Rubí dzwoni po pomoc do Alejandra. Ojciec Loreny proponuje Pacowi pracę w dziale reklamy. Tymczasem Bermudez proponuje Alejandrowi, by został jego asystentem.
Héctor płaci za leczenie Refugio. Alejandro jest świadkiem tego, jak Rubí tuli się do Héctora.


Emisja w piątek 12 stycznia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
750 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page