top of page

"Rubí" – Odcinek 71: Ukłucie zazdrości

W 71. odcinku telenoweli "Rubi": Elena zaprasza Héctora na kolację. Ich spotkanie przerywa Rubí. Emisja 11 kwietnia 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 71:


Luis od Genara dowiaduje się, że Maribel jest jego przyrodnią siostrą. Cayetano z ukrycia obserwuje, jak Cristina, Marco i Fernanda razem spacerują. Héctor jest coraz bardziej zazdrosny. Rubí zaczyna męczyć zachowanie męża.


Elena zaprasza Héctora na kolację. Spotkanie to przerywa Rubí, która twierdzi, że natychmiast musi porozmawiać z mężem. Alejandro usiłuje pocałować Rubí. Ona jednak go powstrzymuje. Luis zapewnia Genara, że nie będzie już pił.Rubí dostaje wiadomość o śmierci Yago.


Emisja w czwartek 11 kwietnia o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
1861 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page