top of page

"Rubí" – Odcinek 72: Stara miłość nie rdzewieje

W 72. odcinku telenoweli "Rubi": Héctor jest zły na żonę, że spotyka się z hrabią. Genaro zostaje na noc u Elisy. Karty kredytowe Rubí zostają zablokowane. Emisja 12 kwietnia 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 72:


Héctor jest zły na żonę, że ta spotyka się z hrabią. Don Arturo zatrudnia Cayetano. Jego zadaniem będzie pilnowanie Luisa. Héctor znowu cierpi z powodu bólów pleców. Coraz częściej ujawnia on swój porywczy charakter. Paco stara się odzyskać względy Loreny.


Genaro zaprasza Elisę do opery, a potem zostaje u niej na noc. Marco i Cristna przygotowuja się do ślubu. Karty kredytowe Rubí zostają zablokowane.Cayetano spotyka Rubi i obiecuje jej zemstę.


Emisja w piątek 12 kwietnia o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
2835 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page