top of page

"Rubí" – Odcinek 73: Maska opadła

W 73. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí odwiedza z mężem swoją siostrę. Próbuje ją namówić, by nie wychodziła za mąż za Marca. Szofer Héctora śledzi Rubí i zdaje relację szefowi. Emisja 15 kwietnia 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 73:


Héctor zabiera żonie karty kredytowe i książeczkę czekową. Rubí odwiedza z mężem swoją siostrę. Próbuje ją namówić, by nie wychodziła za mąż za Marca. Cristina nie jest zadowolona z tej wizyty. Héctor żąda od Alejandra, by ten zostawił w spokoju jego żonę.


Lorena chce wrócić do Paco. By zrobić mu niespodziankę, zaprasza go do domu Maribel. Paco przyjeżdża spóźniony. Lorena nie chce słuchaćjego wyjaśnień. Rubí odwiedz Artura. Zapewnia, że chce go pogodzić z Luisem. Arturo wyrzuca ja z domu. Szofer Héctora śledzi Rubí i zdaje relację szefowi.Genaro mówi Lilii, że wrócił do Elisy.


Emisja w poniedziałek 15 kwietnia o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
2887 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page