top of page

"Rubí" – Odcinek 74: Wszystko się zmienia

W 74. odcinku telenoweli "Rubi": Hector uważa, że ​​Rubi zdradza go z Alejandrem. Cristina denerwuje się, ponieważ Rubi nadal utrzymuje kontakt z Fernandą. Emisja 16 kwietnia 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 74:


Pancha trafia do szpitala. Ma stan przedzawałowy. Arturo prosi Luisa, by dał mu szansę zbliżyć się do siebie. Luis odmawia. Ignacio nie chce, by Sofia spotykała się z Luisem. Lorena przeprasza ukochanego. Paco domyśla się, że to Naty odebrała wiadomość od Loreny.


Héctor jest przekonany, że Rubí odwiedziła w szpitalu Alejandra. Robi żonie awanturę. Gdy okazuje się, że kobieta była u Paco, skruszony mąż przeprasza ją. Alejandro zaprasza Maribel do teatru i na kolację. Cristina zaprasza Panchę na swój ślub. Słyszy to Cayetano.Rubí aranżuje spotkanie Cristiny z Cayetanem.


Emisja we wtorek 16 kwietnia o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
3256 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page