top of page

"Rubí" – Odcinek 77: Miłosne perypetie

W 77. odcinku telenoweli "Rubi": Cristina mówi Cayetanowi, że nadal go kocha, ale nie może odwołać ślubu. Emisja 19 kwietnia 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 76:


Cristina mówi Cayetanowi, że nadal go kocha jednak nie może odwołać ślubu, gdyż Marco wspierał ją w najtrudniejszych momentach. Cayetano postanawia usunąć się w cień. Rubí inwestuje pieniądze pochodzące ze sprzedaży akcji hotelu. Uroda Maribel robi na Ernesto duże wrazenie.


Rubí twierdzi, że jest coraz bliższa zdobycia Alejandra. Genaro namawia Héctora, by w samotności przemyślał zwiazek z Rubí. Marco odwiedza Cayetano. Genaro prosi Alejandra, by uszanował małżeństwo Héctora i dał spokój Rubí. Rubí, choć nie jest zaproszona, idzie na ślub siostry. Do kościoła Marco przyprowadza Cayetana.Héctor mówi żonie, że wyjeżdża w sprawach służbowych z Eleną do La Selvy.


Emisja w piątek 19 kwietnia o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
1356 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page