top of page

"Rubí" – Odcinek 78: W imię miłości

W 78. odcinku telenoweli "Rubi": Cristina i Cayetano świętują swój ślub organizując imprezę w sąsiedztwie w towarzystwie przyjaciół. Rubi jedzie do Cancún, aby ponownie spotkać się z Alejandro. Emisja 22 kwietnia 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 78:


Rubí zapewnia męża, że mu ufa może on wyjechać z Eleną.Marco bardzo przeżywa swoją decyzję o zostawieniu Cristiny. Rubí sprzedaje dom i wyjężdża do Loreto, by mu towarzyszyć na pokazie mody. Alejandro wyjawia swojemu ojcu, że nadal kocha Rubí. Lekarz przypadkowo spotyka ją na plaży. Pyta ją, czy jest szansa, by zaczęłi wszystko od początku.Cristina chce podziękować Marco za to co zrobił.


Emisja w poniedziałek 22 kwietnia o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
3320 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page