top of page

"Rubi" – Odcinek 8: Alejandro pociesza Rubi

W 8. odcinku telenoweli "Rubi": Genaro mówi Héctorowi, że popełni błąd, jeśli ożeni się z Maribel. Refugio ma tętniaka mózgu. Alejandro stara się pomóc Rubí. Emisja 15 stycznia 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 8:


Alejadro ofiarowuje Rubí pomoc, jednak dziewczyna odrzuca ją. Refugio przeprowadza poważna rozmowę z Alejandrem i zapewnia go, że Rubí jest w im bardzo zakochana. Saul chce przespać się z Loreną. Dziewczyna jednak uważa, że za mało jeszcze o sobie wiedzą. Rubí obiecuje matce, że zacznie pracować nad swoim zachowaniem. Cayetano podwozi Lolę i Cristinę. Siostra Rubí zaczyna mu się podobać. Cristina chce pomóc Marcowi w korekcie jego zeznania podatkowego.


Héctor rozmawia z Genarem. Ojciec chrzestny wciąż próbuje mu wytłumaczyć, że popełni błąd, jeśli ożeni się z Maribel. W końcu jednak ustępuje. Rubí mówi Maribel, że wuj jej narzeczonego nie zgadza się na ślub ze względu na kalectwo dziewczyny. Maribel zaczyna myśleć, że Héctor może z nią być jedynie z litości. Sofia odbywa praktyki w Cancun i spotyka tam Luisa. Refugio okazuje się mieć nieoperowalnego tętniaka mózgu. Każdy skok ciśnienia spowodować może wylew, a tym samym śmierć kobiety.
Cristina i Rubí postanawiają zachować tę informację w tajemnicy przed matką. Alejandro stara się podnieść ukochaną na duchu.


Emisja w poniedziałek 15 stycznia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
867 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page