top of page

"Rubi" – Odcinek 8: Rubi zastawia sidła na Lucasa

W 8. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí uwodzi Lucasa po tym, jak pozowała dla niego podczas sesji zdjęciowej. Héctor odnajduje ją i poniża. Refugio mdleje po kolejnej konfrontacji z Chuspą. Emisja w środę 10 marca o godz. 13:55 w TV4.

ODCINEK 8:

Boris wypytuję o Carlę w hotelu, w którym zatrzymała się dziennikarka. Nie znajduje tam jednak nikogo pod jej nazwiskiem. 20 lat wcześniej. Rubi spotyka się z Lucasem. Nie wie, że prywatny detektyw, którego zatrudnił Hector, robi jej zdjęcia.Alejandro próbuje przekonać Sonię, aby do niego wróciła. Lucas zabiera Rubi do wyjątkowego pokoju w swojej pracowni. Héctor szaleje z zazdrości, szuka Rubí w gabinecie Lucasa i zmusza ją do szybkiego opuszczenia miejsca, bije ją i zabrania opuszczenia domu.Ojciec Maribel zaczyna coraz bardziej interesować się Cristiną, co budzi niepokój Cayetana.


Emisja w środę 10 marca o godz. 13:55 w TV4


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2020; Reżyseria: Carlos Cock Marín; Występują: Camila Sodi, José Ron, Jorge Salinas, Rodrigo Guirao, Kimberly Dos Ramos, Ela Velden, Mayrín Villanueva, Tania Lizardo, Marcus Ornellas i inni.524 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page