top of page

"Rubí" – Odcinek 80: Wspólna noc

W 80. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí i Alejandro spędzają razem noc. Marco ostrzega Maribel przed Ernestem. Emisja 24 kwietnia 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 80:


Rubí i Alejandro spędzają razem noc. Doktor twierdzi, że powinni porozmawiać z Héctorem. Fernanda uważa Marca za swojego ojca. On jednak prosi dziewczynkę, by nie nazywała go tatą. Gdy dziewczynka przyznaje przed Cayetano, że była u Marca, ten wpada w furię.


Elena wyznaje Héctorowi, że je siostra zmarłą wiele lat temu, lecz ona nie wie w jakich okolicznościach. Alejandro oznajmia swojej rodzinie, że chce ożenić się z Rubí. Ignacjo i Sofia są temu przeciwni.Marco ostrzega Maribel przed Ernestem. Carla pokazuje Rubí broszkę w kształcie rozgwiazdy. Żona Héctora jest przerażona i postanawia ją wykraść.Marco mówi Cayetano, że będzie walczył o Cristinę i Fernandę.


Emisja w środę 24 kwietnia o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
1718 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page