top of page

"Rubí" – Odcinek 81: Oświadczyny

W 81. odcinku telenoweli "Rubi": Alejandro prosi Rubí o rękę. Cayetano jest zły, że jego córka traktuje Marka jak ojca. Emisja 25 kwietnia 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 81:


Podczas wyjazdu Elena zakochuje się wHéctorze. Ma nadzieję, że będzie mogła się z nim związać po jego rozwodzie. Tymczasem Alejandro prosi Rubí o rękę. Rodzina doktora jest przeciwna tej decyzji. Cayetano jest zły, że jego córka traktuje Marca jak ojca.Sofia nie jest pewna, czy kocha Saula. Tymczasem jej serce stara się odzyskać Luis. Siostra Alejandra daje sobie trochę czasu do namysłu.


Emisja w czwartek 25 kwietnia o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
3241 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page