top of page

"Rubí" – Odcinek 83: Ponowne rozczarowanie

W 83. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí tłumaczy Alejandrowi, że śmierć Soni była wynikiem wypadku. On jednak zgłasza na policji, że Rubí zabiła jego żonę. Emisja 29 kwietnia 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 83:


Rubí stara się wytłumaczyć Alejandrowi, że śmierć Soni była wynikiem nieszczęśliwego wypadku. On jednak nie wierzy w to i zgłasza na policji, że Rubí zabiła jego żonę. Lorena nie chce brać ślubu z Paco. twierdzi, że szczęśliwi mogą być również bez dopełniania formalności. Pancha umiera w szpitalu. Wcześniej zdążyła się jeszcze pożegnać z Mirabel.Alejandra denerwuje zachowanie Ernesta wobec Mirabel.


Emisja w poniedziałek 29 kwietnia o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
3107 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page