top of page

"Rubí" – Odcinek 85: Pomoc hrabiego

W 85. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí przebywa w areszcie. Paco chce zamieszkać z Loreną. Lucio załatwia zwolnienie żony Héctora. Alejandro zgadza się, że Maribel powinna być modelką kampanii. Emisja 1 maja 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 85:


Rubí przebywa w areszcie. Nie słucha tłumaczeń Alejandra, dlaczego złożył na nią doniesienie. W trudnych chwilach siostrę wspiera Cristina, która ją odwiedza. Paco planuje zamieszkac z Loreną. Gdy dowiaduje się o tym Luis, postanawia się wyprowadzić. Jorge przepowiada Loli, że przeznaczonym jej mężczyzną jest Onesimo. Ona jednak nie chce w to wierzyć, gdyż on zakochany jest w jej przyjaciółce.


Lucio załatwia nakaz zwolnienia żony Héctora. Marco je obiad z Eleną, którą jest zauroczon. Ma nadzieję, że dzięki tej znajomości łatwiej będzie mu zapomnieć o Cristinie. Alejandro zgadza się z Saulem, że Maribel powinna być modelką kampanii. Bermudez, który nie ma pieniędzy na adwokatów, każe wykraść Ernestowi protezę i sprzedać ją na czarnym rynku.

Emisja w środę 1 maja o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
2714 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page