top of page

"Rubí" – Odcinek 89: Rozczarowania

W 89. odcinku telenoweli "Rubi": Hector rozmawia z Rubi, aby dowiedzieć się, dlaczego sprzedał swoje udziały. Rubi wyznaje Maribel, że dziecko, którego się spodziewa jest Alejandra. Emisja 7 maja 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 89:


Rubí zapewnia Maribel, że to Alejandro jest ojcem jej dziecka. Mówi, że na pocieszenie może jej oddać Héctora. Cayetano chce pomóc Elenie w zdemaskowaniu Rubí. Alejandro, który przyłapuje ukochaną na kolejnym kłamstwie, nie wierzy, że jest ojcem jej dziecka. Tymczasem Maribel wyznaje ojcu, że tak naprawdę kocha doktora. Rubí jest skłonna pozbyć się dziecka, jeśli nie odzyska dzięki niemu Alejandra. Onesimo nadal zabiega o względy donii Loli.Maribel chce szczerze porozmawiać z Ernesto, boi się jednak, że zrani jego uczucia.


Emisja we wtorek 7 maja o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
3128 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page