top of page

"Rubí" – Odcinek 90: W sieci kłamstw

W 90. odcinku telenoweli "Rubi": Héctor domaga się od żony wyjaśnień, co zaszło między nią a Alejandrem. Rubí zapewnia, że w Ixtapa nic nie zaszło. Héctor wątpi jednak w swoje ojcostwo. Ernesto chce się zemścić na Alejandro. Emisja 8 maja 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 90:


Héctor domaga się od żony wyjaśnień. Chce wiedzieć co dokładnie zaszło między nią a Alejandrem. Rubí zapewnia, że w Ixtapa spotjkali się zupełnie przypadkowo i do niczego nie doszło. Héctor wątpi jednak, czy jest ojcem dziecka. Ernesto chce się zemścić na Alejandrze i odebrać mu Maribel.


Rubí zdobywa USG kobiety w dwumiesięcznej ciąży. Daje je mężowi na potwierdzenie, że jest z nim w ciąży. Donia Lola jest oburzona, kiedy słyszy, że Paco i Lorena zamieszkali bez ślubu. Rubí postanawia wyprowadzić się z domu.Alejandro idzie do Héctora, by opowiedzieć mu co zaszło w Ixtapa. Spotkanie przerywa mężczyznom Maribel. Po tej rozmowie Alejandro ma pewność, ze to nie on jest ojcem.


Emisja w środę 8 maja o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
2770 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page