top of page

"Rubí" – Odcinek 91: Gorzka prawda

W 91. odcinku telenoweli "Rubi": Hector odkrywa, że ​​dziecko, którego oczekuje Rubi, jest Alejandra. Emisja 9 maja 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 91:


Elena wie, że dziecko na zawsze oddali ją od Héctora. Postanawia już o niego nie walczyć, lecz zapewnia jednocześnie, że zawsze może on liczyć na jej pomoc. Uspokojony przez ojca chrzestnego Héctor, chce pogodzić się z żoną.


Rubí opowiada o swoich planach Loreto. Przyłapana przez męża na kłamstwie, wyznaje mu, że nigdy go nie kochała i wyszła za niego dla pieniędzy. Alejandro jest bardzo zły, kiedy widzi, jak Ernesto nadal zabiega o względy Maribel.Héctor grozi Rubí, że zabije Alejandra.


Emisja w czwartek 9 maja o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
4354 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page