top of page

"Rubí" – Odcinek 92: Wyznanie miłości

W 92. odcinku telenoweli "Rubi": Alejandro wyznaje Maribel miłość. Hector trzyma Rubi w zamknięciu, aby uniemożliwić jej kontakt z Alejandrem. Emisja 10 maja 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 92:


Elena zapewnia Hectora, że nigdy go nie opuści. Lucio zabiega o względy Maribel. Hector ma plan, by uwięzić żonę i podstępem pozbyć się Alejandra. Urażona donia Lola wyprowadza się z domu Cristiny. Don Arturo zaprasza Luisa na ślub.


Alejandro mówi Maribel, że jest o nią zazdrosny. Rubi chce uciec zdomu, ale Hector zmusza ją do podpisania pełnomocnictwa, by mógł zarządzać częścią jej majątku. Marco mówi Elenie, że nadal kocha Cristinę. Donia Lola wprowadza się do Paco i Loreny.Alejandro wyznaje Maribel miłość.


Emisja w piątek 10 maja o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
3143 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Комментарии


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page