top of page

"Rubí" – Odcinek 93: Uwięziona

W 93. odcinku telenoweli "Rubi": Z pomocą hrabiego Bermudezowi udaje się wydostać z więzienia. Rubi prosi Elisę, aby pomogła jej uciec z miejsca, w którym przetrzymuje ją Hector. Emisja 13 maja 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 93:


Hector nadal poniża Rubi. Maribel cieszy się z miłości Alejandra. Paco chce wiedziec, dlaczego donia Lola wyprowadziła się od Cristiny. Genaro próbuje powstrzymać Elisę przed ślubem z Arturo. Bermudez wychodzi na wolność.


Arturo jest zadowolony, że Maribel i Alejandro są razem. Elena mówi Hectorowi, że próba zatrzymania na siłę żony jest upokarzająca. Lorena spotyka w sklepie Ingrid. Elena na ślub Elisy idzie z Marco. Przychodzi również Hector. Więziona Rubi przekazuje list hydraulikowi.Hector prosi Maribel o wybaczenie.


Emisja w poniedziałek 13 maja o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
3298 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page