top of page

"Rubí" – Odcinek 94: Zemsta na Alejandrze

W 94. odcinku telenoweli "Rubi": Onesimo dowiaduje się, że Hector więzi Rubi. Otruty przez Bermudeza Alejandro jest w stanie krytycznym. Emisja 14 maja 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 94:


Onesimo dowiaduje się, że Hector więzi Rubi. Bermudez planuje zemstę na Alejandro. Donia Lola czuje się opuszczona i nikomu niepotrzebna. Elisa i Arturo tuż po ślubie wyjeżdżają w podróż. Hector ma coraz poważniejsze problemy z kręgosłupem.Otruty przez Bermudeza Alejandro jest w stanie krytycznym.


Emisja we wtorek 14 maja o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
3370 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page