top of page

"Rubí" – Odcinek 95: Plan ucieczki

W 95. odcinku telenoweli "Rubi": Lekarze próbują uratować Alejandro. Hector mówi Elenie, że to nie on próbował go otruć. Onesimo i Loreto pomagają Rubi w ucieczce. Emisja 15 maja 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 95:


Lekarze próbują uratować Alejandro. Hector wyjaśnia Elenie, że to nie on próbował go otruć. Ernesto nie rozumie zemsty ojca. Zmuszona Rubi zrzeka się praw do swojej części majątku. Marco myśli, że to Hector chciał pozbyć się Alejandra. Bermudez dziękuje Lucio za pomoc.


Rubi czyta w gazecie o związku Maribel i Alejandra. Rubi dzwoni do mężczyzny i zostawia mu wiadomość. Cayetano chce, by Lola wróciła do domu. Onesimo i Loreto mają zamiar pomóc Rubi. Lorena prosi Paco, aby mogła u nich zamieszkać Ingrid, dawana koleżanka z uczelni.Hector orientuje się, że Rubi uciekła.


Emisja w środę 15 maja o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
3428 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page