top of page

"Rubí" – Odcinek 96: Cienie przeszłości

W 96. odcinku telenoweli "Rubi": Hector odwiedza Alejandra w szpitalu, licząc na spotkanie z Rubi. Ta ukrywa się u siostry. Wychodzi na jaw mroczny sekret dotyczący rodziców Hectora. Emisja 16 maja 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 96:


Alejandro nie wierzy w zapewnienia Rubi, która nagrała mu wiadomość. Bermudez przekonuje syna, że nie chciał zabić Alejandra. Hector odwiedza chorego w szpitalu. Liczy na spotkanie z Rubi, która w tym czasie próbuje ukryć w domu siostry.


Ignacio mówi Genarowi o tym, że ojciec Hectora zabił kiedyś swoją żonę i popełnił samobójstwo. Cayetano nie chce by Rubi mieszkała z nim pod jednym dachem.Lilia wybiera się w podróż poślubną. Ernesto przyjmuje ofertę pracy jako asystent Alejandra. Genaro wspomina Hectorowi o przeszłość jego ojca.Rubi musi dowieść, że jest w ciąży z Alejandro. Ten zostaje wypisany ze szpitala.


Emisja w czwartek 16 maja o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
3392 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page