top of page

"Rubí" – Odcinek 97: Plany hrabiego

W 97. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí jest zazdrosna, widząc Maribel i Alejandra. Maribel namawia go, aby zgodził się na pomoc Ernesta w opracowaniu badań. Emisja 17 maja 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 97:


Rubí jest bardzo zazdrosna, kiedy widzi razem Maribel i Alejandra. Mężczyzna wyrzuca ją z domu. Maribel namawia go, aby zgodził się na pomoc Ernesta w opracowaniu wyników badań. Mimo niechęci Paco, Lorena proponuje Ingrid, by z nimi zamieszkała. Ona przygotowuje uroczyste śniadanie. Cayetano spotyka się z Héctorem i opowiada mu, w jaki sposób trafił do więzienia. Obiecuje mu pomoc w przejęciu majątku Rubí.Lucio wyjaśnia Elenie, dlaczego chce zdobyć jednocześnie Maribel i Rubí.


Emisja w piątek 17 maja o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
2711 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page