top of page

"Rubí" – Odcinek 98: Popełnione błędy

W 98. odcinku telenoweli "Rubi": Elena przeprasza Hectora za to, że uznała go za winnego otrucia Alejandro. Wkrótce odkrywa, że ​​Héctor zamknął Rubi. Ingrid zaczyna zakochiwać się w Paco. Emisja 20 maja 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 98:


Śledztwo potwierdza, że to ze szpitala pochodziła substancja, którą próbowano otruć Alejandra. Lucio jest zły, ponieważ Rubí nie przychodzi na umówione spotkanie. Prosi Elenę, aby poszła do domu Héctora. Ona staje się przypadkowym świadkiem jego sprzeczki z Rubí.Alejandro chce się upewnić się, że Bermudez nadal jest w więzieniu. Tymczasem proponuje Maribel, aby spędzili razem cały dzień. Zaprasza ją do klubu golfowego.


Emisja w poniedziałek 20 maja o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
3335 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page